O Nas

O nas - Kosmetyki rosyjskie - naturalnie!


Wszystko zaczęło się od ciekawości.

Dlaczego ze skórą bywają problemy, jak im zaradzić, jakie mechanizmy tu działają, co piszczy w … kremie, czyli przyglądanie się składom i działaniu poszczególnych składników. Wreszcie decyzja, że ta wiedza może być podstawą biznesu i ruszyły 2 stacjonarne Mydlarnie na Śląsku.

A dlaczego kosmetyki rosyjskie?

Bo nieustannie szukam nowych ciekawych produktów, więc musiałam, po prostu musiałam na nie trafić. No i nie było odwrotu tak dobre składy kosmetyków przy takiej cenie! Oferta Mydlarni wciąż się poszerzała, naturalną konsekwencją było pokazanie jej w sieci i oto jesteśmy!

Ponieważ asortyment naszych Mydlarni to nie tylko kosmetyki rosyjskie znajdziecie tu produkty z wielu różnych miejsc świata; olej arganowy, olej z pestek dzikiej róży, jojoba, makadamia, masło shea, savon noir, mydło z Aleppo, włoskie kosmetyki naturalne oparte na olejkach. Ufam, że się Wam spodobają.

Staram się wybierać naturalne, bezpieczne produkty, jeśli to możliwe certyfikowane. Testujemy je w gronie rodziny dosłownie na własnej skórze i codziennie zbieramy opinie o kosmetykach w naszych stacjonarnych sklepach co pomaga wykluczyć produkty niespecjalnie udane, a wprowadzać do oferty te najlepsze. Dzięki kilku kanałom sprzedaży i dużej rotacji nasze produkty są zawsze "świeże" z możliwie długim terminem przydatności.

 

Zapraszam,

Bożena Rudzińska

 

 

Informuję, że opisy produktów i zdjęcia w nich wykorzystane są naszą własnością nie mogą być kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechniane w całości lub w części bez naszej zgody.
Jest to zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.Podstawa prawna:Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94nr 43 poz.170.